Mobilbankár

Személyi kölcsönök és jelzáloghitelek értékesítéséhez mobil bankárokat keresünk az ország minden nagyobb településéről!

Cégünk ügyfeleket ad át Önnek, az Ön feladata az ügyintézés!

Főbb feladatok, munkák:

-személyi kölcsönök, jelzáloghitelek értékesítése önálló ügyfélszerzéssel
-központilag leszervezett ügyfeleink felkeresése, és részükre szolgáltatásaink értékesítése
-az ügylet adatainak rögzítése informatikai rendszerünkben

Szükséges személyi feltételek:

-minimálisan elvárt iskolai végzettség: érettségi bizonyítvány
-pénzügyi szolgáltatás közvetítői hatósági vizsga (MNB vizsga)
-jó kommunikációs képesség
-megbízhatóság
-erkölcsi bizonyítvány
-MS / Office / internet felhasználói szintű ismerete

Szükséges technikai feltételek:

-számítógép
-internet kapcsolat

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

-a pénzügyi értékesítés területén szerzett tapasztalat
-saját meglevő irodahelyiség

Nálunk nincs:

-kötelező heti,- havi értekezletek

Amit kínálunk:

-átlagon felüli jövedelem lehetősége
-központunk által visszaosztott ügyfelek hitel közvetítésre
-teljesítménnyel arányos jövedelem
-kötetlen, szabadon beosztható munkaidő
-szakmai támogatás
-előre leszervezett ügyfelek és időpontok
-informatikai háttértámogatás
-karrier lehetőség
-tréningek, tanfolyamok
-a tevékenység fő és másodállásban is végezhető

A munka végezhető:

-vállalkozóként (egyéni vagy társas vállalkozóként)

Amit nem tudunk kínálni:

-alkalmazotti munkaviszonyt
-alapfizetést
-cégünk által működtetett irodát az Ön városában
-céges autót

Fizetés:

-teljesítménnyel arányos, jutalékos rendszerű kifizetés

Jelentkezőket várunk az alábbi megyékből:
Bács-Kiskun megye, Baranya megye, Békés megye, Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Csongrád megye, Fejér megye, Győr-Moson-Sopron megye, Hajdú-Bihar megye, Heves megye, Jász-Nagykun-Szolnok megye, Komárom-Esztergom megye, Nógrád megye, Pest megye, Somogy megye, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye, Tolna megye, Vas megye, Veszprém megye, Zala megye.

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát a horvath.jozsef@h-kontakt.hu e-mail címre küldje el. Kérdéseit felteheti: 06-30-9373-789