Ingatlan közvetítő

Pörög az ingatlan piac! Ingatlanok közvetítéséhez értékesítőket keresünk az ország minden nagyobb településéről!

Meglevő ingatlan állomány értékesítésére ingatlanos kollégákat keresünk!

Értékesítőket keresünk, akik nem csak a sok pénzért dolgoznak, hanem szeretnének végre olyan munkából megélni, amit örömmel végeznek.  Nem vagyunk egyetlen franchise hálózatnak sem tagja, ezért független irodaként úgy tudunk előretörni, hogy mindenben a legjobbra törekszünk és gyorsan, rugalmasan követjük a piac változásait.

Főbb feladatok, munkák:

  • cégünk adatbázisaiban szereplő ügyfelek kiszolgálása
  • önálló ügyfélszerzés
  • az ügyféllel való kapcsolatfelvétel, időpont egyeztetés
  • ingatlan hirdetési szolgáltatásunk értékesítése
  • az ügylet adatainak rögzítése informatikai rendszerünkben
  • a központunkba befutó ügyletek kezelése

Szükséges személyi feltételek:

  • minimálisan elvárt iskolai végzettség: érettségi bizonyítvány
  • jó kommunikációs képesség
  • megbízhatóság
  • erkölcsi bizonyítvány
  • MS / Office / internet felhasználói szintű ismerete

Szükséges technikai feltételek:

  • saját digitális fényképezőgép
  • internet kapcsolat
  • szkenner
  • nyomtató
  • saját személygépkocsi

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • OKJ-s ingatlanközvetítői végzettség
  • hirdetés szervezői tapasztalat
  • a pénzügyi értékesítés területén szerzett tapasztalat pl. ingatlan, hitel, vagy biztosításközvetítői múlt.
  • saját meglevő irodahelyiség

Nálunk nincs:

  • belépési díj / franchise díj

Amit kínálunk:

  • folyamatosan segítjük az új értékesítők beilleszkedését, hogy már az első hónapokban is bevételt érjenek el. Képzésekkel támogatjuk a korszerű tudás megszerzését, hogy nagyobb jövedelemhez juss. Együttműködünk más irodákkal, így a közös adatbázisból országosan több, mint 10.000 ingatlan közül ajánlhatunk az érdeklődőknek. Segítünk, hogy az ingatlanközvetítő állás betöltéséhez szükséges XXI. századi modern eszközöket, programokat is nehézség nélkül tudd használni.
  • központunk által visszaosztott ügyfelek: már kezdőként is kaphatsz kb. 50 db ingatlant, amit sajátodként hirdethetsz!
  • átlagon felüli jövedelem lehetősége
  • teljesítménnyel arányos jövedelem
  • kötetlen, szabadon beosztható munkaidő
  • az Ön részére  visszaosztott jutalék mértéke akár 70%!
  • további bevételek a kapcsolódó szolgáltatások pl. hitel, ügyvéd, energia tanúsítvány  értékesítése után
  • informatikai háttértámogatás
  • karrier lehetőség
  • csapatépítés lehetősége
  • passzív jövedelem csapata teljesítményéből
  • a tevékenység fő és másodállásban is végezhető
  • a munkavégzéshez előny, de nem feltétel az OKJ-s ingatlanközvetítői végzettség.

A munka végezhető:

  • vállalkozóként (egyéni vagy társas vállalkozóként)

Amit nem tudunk kínálni:

  • alkalmazotti munkaviszonyt
  • alapfizetést
  • céges autót

Fizetés:

  • teljesítménnyel arányos, jutalékos rendszerű kifizetés

Jelentkezőket várunk az alábbi megyékből:
Bács-Kiskun megye, Baranya megye, Békés megye, Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Csongrád megye, Fejér megye, Győr-Moson-Sopron megye, Hajdú-Bihar megye, Heves megye, Jász-Nagykun-Szolnok megye, Komárom-Esztergom megye, Nógrád megye, Pest megye, Somogy megye, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye, Tolna megye, Vas megye, Veszprém megye, Zala megye.

Egyéb információ:

  • A felvételi beszélgetés és teszt telefonon, online, illetve személyesen történik

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát a horvath.jozsef@h-kontakt.hu e-mail címre küldje el. Kérdéseit felteheti: 06-30-9373-789

Web:

  • ingatlanhirdeto.com
  • cashbank.hu